Hakkımda - Op. Dr. Cevahir Tekcan

Op. Dr. Cevahir Tekcan Facebook Sayfası Op. Dr. Cevahir Tekcan Instagram Sayfası Op. Dr. Cevahir Tekcan Linkedin Sayfası Op. Dr. Cevahir Tekcan Youtube Sayfası

Op. Dr. Cevahir Tekcan

 
28.08.1973’te Adana’da doğdum. İlk ve orta öğrenimini sırası Akşehir’ de tamamladım. Ankara üniversitesi Ankara  Tıp Fakültesi’nden 1997’de mezun olarak tıp doktoru unvanı aldım.

1998 yılında İstanbul Üniversitesi  İstanbul Tıp Fakültesi Biyokimya ve Klinik Biyokimya ABD’da Biyokimya asistanlığına başladım ve 2002 yılında Biyokimya Uzmanlığı eğitimimi tamamladım. Hemen arkasından İstanbul SSK Göztepe Hastanesi’ nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’ nde uzmanlık eğitimine başladım. 2006 yılında kadın hastalıkları ve doğum uzmanı oldum.

2006-2008 yılları arasında Şırnak Devlet Hastanesi’nde Kadın Hastalıklıkları ve Doğum uzmanı görevimi sürdürdüm. 2008  yılında İstanbul’a geri dönerek Özel Koşuyolu Medipol Hastanesi’ nde göreve başladım.

2014 yılında ise Ulus Liv Hospital  da mesleğimi sürdürmeye devam ettim.

Jinekoloji ve obstetrik konusunda yurtdışında ve yurtiçinde basılmış kitap bölümleri, makaleleri ve kongre sunumlarım bulunmaktadır. Türk perinatoloji derneğinden NT sertifikası, Türk onkololoji derneğinden Kolposkopi sertifikası, Uludağ üniversitesinin düzenlediği Histeroskopi ve jinekolojik laparoskopi kursu sertifikası, European Institute of Telesurgery (IRCAD) in düzenlediği laparoskopik minimal invaziv uygulamalı kurs sertifikası bulunmaktadır.

Özel ilgi alanlarım minimal invaziv cerrahi ( laparoskopi, histeroskopi), vajinal operasyonlardır.

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X